Gelber-bieger.sk

Spoznajte hlavné výhody úkosovačky rúr RIDGID B-500

Správne zrazenie hrany rúry pod zvar je podmienkou kvalitného zvaru. Úkosovačku B-500 prináša nielen kvalitný rovnomerný úkos ale aj rýchlosť, neoceniteľné vlastnosti a rozsah úkosovania rúr až do nekonečna. Ide o rokmi overený stroj, tak nezaostávajte pozadu oproti iným firmám a spoznajte hlavné výhody tejto úkosovačky.

RIDGID B-500

Rozsah od 4“ do nekonečna!

Vďaka kompaktnému prevedeniu je stroj ľahko upnuteľný k rúram od 4" vyššie. Jeho úchop umožňuje rezať rúry akýkoľvek väčších rozmerov v zásade až do rovného plechu. Vybrať si môžete zo všetkých najčastejších uhlov úkosu 30°; 37,5°; 45° a skosiť viete hrany do 12,7mm. Výhodou je, že si viete nastaviť hrúbku koreňa na hrane.

Šialená rýchlosť pre zvýšenie efektivity práce

Úkosovačka je osadená na hranu rúry s svojím pohybom po obvode rúry pripraví rovnomerný úkos na jeden krát bez potreby ďalších úprav skosenej hrany. Týmto spôsobom viete napríklad pri rúre DN300 spraviť úkos za menej než 2 minúty. To celé bez iskier a hrana je po úkose chladná a pripravená na zváranie.

RIDGID B-500

6 súčasne pracujúcich nožov pre najčistejšiu fazetu

Rezná hlava obsahuje 6 nožov, ktoré pracujú spolu na dokonalom úkose. Obrovskou výhodou je, že nože sú brúsene zo všetkých 4 hrán a je možné ich po otupení otočiť.

Indikácia správnej rýchlosti úkosu

Zabudovaný systém sledovania správnej rýchlosti vám na LED svetlách indikuje pomalé respektíve príliš rýchlu jazdu úkosovačky po hrane. Toto zabezpečuje hladký úkos na prvé otočenie okolo rúry a šetrí stroj aj nože.

RIDGID B-500

Ideálna aj na prácu vo výkope

Kompaktnosť a hmotnosť úkosovačky jej umožňuje pracovať aj priamo vo výkope. Na pohon úkosovačky vám stačí aj slabšia elektrocentrála, keďže príkon stroja je len 700 W.

Užitočné príslušenstvo pre prácu aj v dielni

K úkosovačke existuje celý rada užitočného príslušenstva ako je adaptér na upnutie úkosovačky a reťazový zverák. Viete tak spraviť statickú zostavu pre prácu v dielni. Okrem toho v našom sortimente nájdete aj presné elektrické píly na rezanie rúr. Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií.

Stroj nájde využitie u všetkých, ktorí pracujú s oceľovým ale aj nerezovým potrubím ako napríklad potrubné montáže, technologické celky, výstavby produktovodov či plynárov. Či už robíte len zopár úkosov alebo ich desiatky denne. Je ideálny ako náhrada časovo a bezpečnostne neefektívnych metód karbobrúskou.

Zaujala Vás úkosovačka rúr RIDGID B-500? Potrebujete sa poradiť? Oslovte nás a radi Vám poradíme. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

RIDGID B-500


RIDGID B-500


RIDGID B-500

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

 
E-mail Facebook Instagram Linked In